Kapalı Mekanların Enerjisini Yükseltin

İçinde bulunduğumuz kapalı mekanlar kadar mood’umuzu yakından etkileyen şeyler az bulunur. Ortamın görüntüsü, renkler ve genel olarak havası insanların ruh halini yakından değiştirebilir, bu değişim olumlu olduğu kadar negatif bir şekilde de olabilir.

Olumlu bir etki için bulunduğumuz mekanları elimizden geldiğince değiştirmeye çalışırız fakat bu kimi zaman zahmetli ve pahalı bir uğraştır. Oysa bir odadaki mobilyaları ve duvar renklerini tümden değiştirmeden kolayca yeni bir ambiyans yaratmanın yolları da var. Bunlardan biri de oda kokularından geçiyor. Kapalı mekanlardaki koku ruh halini direkt olarak etkiler, insanı daha rahat, neşeli ya da enerjik hissettirebilir, endişeli zamanlarımızda rahatlatabilir.

be in a good mood cubuklu oda kokusu

Be in a Good Mood markasının oda kokuları tamamen yeni bir ambiyansı tek bir kokuyla yaratmanızı sağlayacak kadar özenle yaratılmış ve farklıdır. Mekanlarınız için seçebileceğiniz iki tür oda kokusu bulunur: çubuklu oda kokuları ve kokulu mum. İhtiyaç ve tarzınıza göre bunlardan birini seçebilirsiniz.

Çubuklu oda kokuları sürekli olarak bir koku olmasını isteyenler için idealken kokulu mumlar belli zamanlarda oda kokusu arzulayanlar için daha iyi bir seçim olacaktır. Kokulu mumların avantajı sadece modunuzu değiştirmek istediğiniz zaman yakıp gerekli görmediğiniz durumlarda kullanmamanız şeklinde olacaktır. Bu şekilde o anki ruh halinize bağlı olarak farklı kokular da kullanabilirsiniz. Örneğin sabah saatlerinde kahveniz eşliğinde gazete okurken sakinleştirici bir earl grey kokusu içeren kokulu mumu yakabilir, akşam arkadaşlarınızı evinizde ağırlarken daha mistik ve yaratıcı bir ambiyans yaratan bir kokulu mumu tercih edebilirsiniz.

Bütün kokulu mumlar aynı kalitede üretilmemektedir. Kimilerinde kullanılan balmumu kolayca erir, fitili hızlı biter. Yaydığı koku gereğinden fazla ve rahatsız edici şekilde yoğun ya da tam aksine duyulmayacak kadar hafif olabilir. Be In a Good Mood’un kokulu mumları bu tür sorunlar yaşamanıza sebep olmaz. Birinci sınıf yağların kullanıldığı bu mumların formülleri alkolsüz olarak tasarlanmıştır. Bu yüzden başka mumlar gibi yakıldıklarında ve eridiklerinde alkol kokusu havaya karışmaz. Oldukça uzun ömürlü olan mumların her farklı zevke ve amaca hizmet eden geniş bir koku yelpazesi vardır. Yakıldığı zaman yumuşak tonda yayılan kokular çok katmanlı olduğundan ortamda bulunanları rahatsız etmeyecek harika bir atmosfer oluşmasını sağlayacaktır.

Be In a Good Mood kokulu mumları oldukça ekonomiktir. Yakıldıktan kısa bir süre sonra ortama kokusunu yayar. Kokulu mumlar her yöne doğru 60 metrekareye kadar etkilidir. Evinizin büyük salonlarında ya da geniş alandaki ofis ya da dükkanlarınız için ideal bir koku kaynağı olacaktır. Aynı zamanda ateşin etkisiyle sıcak ve içten bir atmosfer yakalamanıza da imkan verecektir.

Be In a Good Mood mumlarının kokusu mumlar söndürüldükten sonra dahi mekanda varlığını sürdürecektir, yoğunluğu yavaş yavaş azalacaktır. Yaklaşık 30 ve 40 saat arası bir yanma süresi bulunan bu kokulu mumların ömrü son derece uzundur.

Kokulu mumlarımız içinde kendi kişisel zevklerinizei gün içerisinde hissettiiğiniz farklı ruh hallerinize göre uygun olarak pek çok farklı birleşimde hazırlanmıştır. Kış aylarında sıcak ve evcimen bir ortam için vanilya kokulu mumları tercih edebilirsiniz. Sıcak yaz aylarında ferah bir hava yakalamak içinse yeşil çaylı tazeleyici bir kokuya sahip olan mumlardan yana seçiminizi yapabilirsiniz.

Kullanım alanlarını da dilediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Romantik bir akşam yemeğine eşlikçi olması için orman meyveli ya da pembe menekşeli kokulu mumları ideal olacaktır. Sanatçı bir kişiliğiniz varsa ilham kaynağınız Ocean Breeze kokulu Be In a Good Mood mumu olabilir. Farklı mood’larınıza eşlikçi olması için birkaç değişik Be In a Good Mood kokulu mumunu evinizde bulundurabilir, anlık isteklerinize göre mekanınızın kokusunu değiştirebilirsiniz.

Be In a Good Mood kokulu mumları ayrıca harika bir hediye seçimi olacaktır. Kokulu mumlar herkesin hoşlanacağı ve kullandığı ev eşyalarının başında gelir. Bunun yanında Be In a Good Mood kokulu mumları tam da bir hediyenin olması gerektiği gibi ambalajlanmışlardır. 120 gramlık mumlar şık cam bardakların içinde bulunurlar. Bu ağır ve sade tasarımlı bardaklar her koku için farklı renkte tasarlanmışlardır. Canlı renklerdeki bardaklar hediyelik olmaya uygun şık kutuların içinde müşterilerimizin beğenisine sunulur.