Neden Sıvı Sabun Tercih Etmeliyiz?

Klasik katı sabunlara alternatif olan sıvı sabunlar çok daha hijyenik ve aynı zamanda pratik ürünlerdir. Sıvı sabunlarda kullanan kişiler sadece kullandıkları kadarına temas ederler. Üzerinde mikrop ya da kir birikmesi gibi sorunlar olmaz. Kapalı şişe içinde bulunduklarından havadaki toz ve kir ile de temasları olmaz

Sıvı sabunlar aynı zamanda çabuk köpürürler, katı sabunlar ilk kullanımından belli bir süre geçtikten sonra eskisi kadar kolay köpürmemeye başlar. Böylece el yıkamak uzun vakit alır ve yeterince hijyenik olmayabilir. Sıvı sabunlarla el yıkarken köpük parmaklarımızın arasına kolayca ulaşır, en iyi temizlik sağlanır.

Gün içinde pek çok defa elimizi yıkadığımız için seçtiğimiz sıvı sabunun markası ve formülünün aslında sandığımızdan daha önemli olduğunu farkedebiliriz. İçinde kimyasal maddeler fazlasıyla bulunursa bildimizi tahriş edebilir, zarar verebilir. Özellikle de cildin çok daha kuru olduğu kış aylarında ciddi cilt hastalıklarına sebep olabilir. Fakat bunun yanında sadece doğal malzemelerden hazırlanmış olursa da yeterince hijyenik bir temizlik sunamaz. Bu nedenle de sıvı sabunda bu ikisinin iyi bir dengede birleştirilmesi çok önemlidir.

sıvı sabun

Be In a Good Mood sıvı sabunları bu gibi sorunlar göz önüne alınarak formüle edilmişlerdir. İçerisindeki doğal hammadeler sayesinde son derece gerçek ve hafif kokulu sıvı sabunlar elde edilmiştir. Aynı zamanda kusursuz bir temizlik sağlayan Be In a Good Mood sıvı sabunları mikrop ve hastalıkların yaygın olduğu kış aylarında her türlü kullanım ve iç rahatlığınız için idealdir. Cildinize sert bir şekilde etki etmeyen bu sabunlar kuruluk veya hassasiyet yaratmaz.

Be In a good Mood sıvı sabunlarını süper marketlerde bulabileceğiniz sıradan sıvı sabunlardan ayıran en önemli özelliği ise birbirinden harika zarif kokulara sahip olmasıdır. Farklı doğal yağların birleşimiyle oluşturulmuş özel kokular sayesinde gün içerisinde ellerinizi her yıkadığınızda sabununuz sizi bambaşka dünyalara götürecektir. Koku duyumuz hafızamızla en yakın ilişkisi olan hislerimizdir. Bu nedenle de iyi anılarınıza geri dönmek, rahat ve mutlu hissetmek, kısacası iyi bir mood içinde olmak istiyorsanız sizin için özel olan bir kokuyu seçmelisiniz.

Be In a Good Mood farklı zevkler için oldukça geniş bir koku skalası sunuyor. Bunun yanında mevsimsel olarak da farklı türde kokulara ihtiyaç duyabiliriz. Bunları göz önüne alarak banyonuzdaki sıvı sabunların kokularını seçebilirsiniz. Örneğin kendi banyonuz için pembe menekşe kokuları içeren Be In a Good Mood sıvı sabunundan alarak banyonuzda da kalıcı olacak romantik bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Çocuklarınızın ayrı banyosu varsa oraya onlar için daha neşeli Wild Purple sıvı sabununu koyabilirsiniz, bayılacaklardır. Misafir banyonuza konuklarınızın daha rahat olmaları ve kendilerini evlerinde hissetmeleri için Pure White kokulu sıvı sabunu deneyebilirsiniz. Sıcak yaz aylarında daha ferah ve serinletici, kış aylarında misk kokulu sıvı sabunlar bütün aileye iyi gelecektir.

Be In a Good Mood sıvı sabunlarının kokularında kullanılan materyaller sentetik esanslar içermezler. Bu yüzden kokuları yapay ve rahatsız edici değildir. Yıkamadan sonra ellerinizde sadece hafif bir esintisi kalır.

Be In a Good Mood markası bütün ürünlerinde ambalajlarına da ürünlerine gösterdiği özenin aynısını gösterir. Her koku için farklı olan ambalajlar camdan ya da BPA-free plastikten yapılır. Geri dönüştürülebilir bu ambalajlar şıklıklarıyla da büyük dikkat çeker. Kokuların yarattığı ruh haline uygun renkte tasarlanmış bu göz alıcı ambalajlar Be In a Good Mood sıvı sabunlarında plastik pompalı şişeler olarak dizayn edilmişlerdir.

Bu ambalajlar sayesinde Be In a Good Mood sıvı sabunları sadece bir sabun olmaktan çıkıp banyonuz için bir aksesuar haline de geliyor. Özellikle de iş yerleri, ofisler ve kafeler gibi mekanlarda bambaşka bir hava yaratmanıza yardımcı olacak, aynı zamanda da ortamın ambiyansına uygun renk ve koku dokunuşu olacak bu sabunlar iç tasarıma önem veren herkes için harika bir fırsat olacaktır.

Bir ev hediyesi olarak da Be In a Good Mood sıvı sabunları çok iyi bir fikirdir. Şık görüntüye sahip, kokusuyla insanları büyüleyen aynı zamanda da pratik ve herkesin kullanacağı bir hediye olan sıvı sabunlar arasından seçebileceğiniz pek çok farklı seçenek de var.