Be In A Good Mood

Kimi zaman lüksün ve zarafetin kimi zaman ferahlığın kimi zaman sonsuzluğun simgesi haline gelen, binlerce yıldır insanoğlunu kendine hayran bırakan gizemli, karşı konulmaz ve büyülü bir mucizedir koku. Doğa bize, eşine rastlanmayacak çeşitlikte ve güzellikte kokular sunar. Bu sonsuz repertuvarda yaşayan her çiçeğin, her meyvenin, her bitkinin kendine has bir kokusu, bir notası vardır.

İster bir bayırın eteklerinde ister bir ağacın dalında ister bir dağın zirvesinde olsun o kokulara ulaşabilmek ve o notaların karışımından eşsiz melodiler yaratabilmektir önemli olan. Bu yüzden en güzel ve en kalıcı kokuların adı hep BE IN A GOOD MOOD’dur. Ve işte bu yüzdendir ki yıllardır en ayrıcalıklı mekanlar hep BE IN A GOOD MOOD kokar.

BE IN A GOOD MOOD’u bu kadar farklı kılan nedir?

Kurulduğumuz günden bu yana kendimizi hep kalıpların dışında düşünmeye adadık. Kullanıcıları için sadece etkili ürünler üreten değil, onların hayatlarına dokunan, mutluluklarının parçası olan bir marka olmalıydık. Bir yandan ürünlerimizde yüksek oranda esansiyel yağlar kullanırken diğer yandan regulasyonların yasakladığı hiçbir kanserojen, mutajenik ve reprotoksik hammaddeleri kullanmadık.

Onları kullanmak yerine, kendi ar-ge departmanımızı kurup kendi doğal hammaddelerimizi geliştirdik. Bu sayede hem kalıcı ve etkili kokular ürettik Eau De Parfüm olarak kullanabileceğiniz bir hale getirdik. BE IN A GOOD MOOD ürünlerine baktığınızda görebileceğiniz tek şey; dünyanın en prestijli kurumlarında satılan, en prestijli otellerinde ve spalarında kullanılan, doğaya ve canlılara son derece duyarlı bir marka olacaktır.